|

پرداخت ۱۵۰ هزار میلیارد تومان وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن از ابتدای امسال

پرداخت ۱۵۰ هزار میلیارد تومان وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن از ابتدای امسال

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی اعلام کرد: از ابتدای امسال تا ۱۰ بهمن، به متقاضی وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن بیش از ۱۵۰ هزار میلیارد تومان پرداخت شده است.

به گزارش مملکت ما ، مهدی صحابی گفت:از ابتدای امسال تا ۱۰ بهمن ، به یک میلیون و ۷۱۰ هزار متقاضی وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن مبلغی بیش از ۱۵۰ هزار میلیارد تومان در شبکه بانکی پرداخت شده است

صحابی گفت : به منظور قانون حمایت از جوانی جمعیت از ۱۰ فروردین تا تاریخ ۱۰ بهمن امسال، شبکه بانکی کشور به ۸۰۸ هزار نفر از متقاضیان، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به مبلغ ۱۱۱ هزار و ۴۸۰ میلیارد تومان پرداخت کرده است که این میزان رشد ۵۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

صحابی همچنین گفت: از ۳۱ فروردین تا ۱۰ بهمن امسال تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری نیز به ۷۰۴ هزار نفر به مبلغ ۲۸ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

مدیر اداره اعتبارات تصریح کرد: بر اساس این گزارش، از ۶ تیر (زمان ارسال دستورالعمل وزارت راه و شهرسازی و ابلاغ به بانک‌ها) تا ۱۰ بهمن نیز در قبال تسهیلات ودیعه مسکن ۲۳۲ هزار و ۵۰۰ پرونده تشکیل شده که از این تعداد ۱۹۸ هزار نفر به میزان ۱۱ هزار و ۱۴۸ میلیارد تومان تسهیلات دریافت نموده اند.

انتهای پیام/

نظرات