|

قرعه‌کشی خودروهای وارداتی، امروز و فردا انجام نمی‌شود

قرعه‌کشی خودروهای وارداتی، امروز و فردا انجام نمی‌شود

مدیر طرح واردات خودرو وزارت صمت از موکول شدن زمان قرعه‌کشی خودروهای وارداتی برای تعیین نوبت تخصیص متقاضیان به زمانی دیگر به‌ سبب نیاز بیشتر به زمان برای استعلام شرایط ثبت‌نام کنندگان، خبر داد.

به گزارش مملکت ما، مقرر شده بود که پس از استعلام‌ها به جهت بررسی شرایط عمومی (مشابه طرح‌های فروش خوردوهای وارداتی) و اختصاصی (تعریف حساب‌های وکالتی و مسدود بودن مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان)، ثبت‌نام‌کنندگانِ قطعی خودروهای خارجی وارداتی اعلام و از میان آن‌ها، قرعه‌کشی برای نوبت‌دهی امروز (سه‌شنبه) یا چهارشنبه در حضور نهادهای نظارتی به صورت فیزیکی (گوی و گردونه) انجام شود. حال اما مدیر طرح واردات خودرو از زمان‌بر شدن استعلام‌ها از نهادهای مختلف و موکول شدن قرعه‌کشی به زمانی دیگر خبر داده است.

به گفته مهدی ضیغمی، پیش از این اعلام شده بود که قرعه‌کشی خودروهای خارجی در روزهای سه‌شنبه یا چهارشنبه هفته جاری انجام می‌شود اما به دلیل زمان‌بر شدن استعلام‌های لازم از نهادهای مختلف، قرعه‌کشی، در زمانی دیگر انجام خواهد شد. زمان آن هنوز بطور مشخص، قطعی نیست اما زمانی که استعلام‌ها بصورت کامل اخذ شود، زمان برگزاری قرعه‌کشی برای تعیین نوبت افراد، اعلام می‌شود.

گفتنی است که در این طرح فروش خودروهای وارداتی که ثبت‌نام از ششم اسفند تا پایان روز شنبه هفته جاری (۱۳ اسفند ماه) از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو انجام شد، حدود ۱۲۰ هزار نفر مشارکت کرده بودند.

انتهای پیام/

نظرات

پربازدید ترین اخبار