|

سامانه یکپارچه خودرو ۱۶ فروردین مجدد باز می‌شود

سامانه یکپارچه خودرو ۱۶ فروردین مجدد باز می‌شود

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: سامانه یکپارچه خودرو از روز ۱۶ تا ۱۸ فروردین برای افرادی که حساب وکالتی دارند، اما اسامی آنان از سوی بانک‌ها اعلام نشده، مجدد باز می‌شود.

به گزارش مملکت ما ، امید قالیباف افزود: ثبت نام خودرو امروز به پایان می‌رسد، اما با توجه به اینکه برخی بانک‌ها هنوز فهرست افرادی که در مهلت مقرر (۲۰ تا ۲۳ اسفند) حساب وکالتی به نام سازمان حمایت ایجاد کرده‌اند را اعلام نکرده‌اند، مقرر شد در روز‌های ۱۶ تا ۱۸ فروردین سامانه فقط برای این متقاضیان باز شود.
گفتنی است؛ در طرح یکپارچه تخصیص خودرو بیش از ۹۵۰ هزار متقاضی حساب وکالتی با سازمان حمایت افتتاح کرده اند (که ۸۸۰ هزار نفر تا ۲۹ اسفند ثبت نام و خودرو خود را انتخاب کردند)، اما عده‌ای هم بودند که به دلایل مختلف از جمله یکی دانستن طرح فروش ایران خودرو با طرح یکپارچه تخصیص خودرو، حساب وکالتی به نام ایران خودرو را ایجاد کرده بودند که باید به نام سازمان حمایت تغییر می‌یافت و به همین دلیل حذف شدند.
با توجه به این مساله، وزارت صمت در آخر بهار دوباره در قالب طرح یکپارچه تخصیص خودرو ثبت نام خواهد گذاشت و افراد حذف شده در این نوبت می‌توانند کمتر از سه ماه دیگر برای خرید خودرو ثبت نام کنند.

انتهای پیام/

نظرات

پربازدید ترین اخبار