|

معاونت برنامه ریزی وزارت راه اعلام‌کرد؛سفر دریایی در ۱۱ ماه امسال ۶۰ درصد رشد کرد

معاونت برنامه ریزی وزارت راه اعلام‌کرد؛سفر دریایی در ۱۱ ماه امسال ۶۰ درصد رشد کرد

بر اساس اعلام معاونت برنامه ریزی وزارت راه، در ۱۱ماهه سال جاری ۱۶میلیون نفر در بنادر سفرهای دریایی انجام دادند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته (۱۰ میلیون نفر) معادل ۶۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش مملکت ما ، معاونت برنامه ریزی وزارت راه اعلام کرد تعداد مسافر ورودی و خروجی از بنادر در ۱۱ماهه سال جاری ۱۶میلیون نفر بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته (۱۰ میلیون نفر) ۶۰ درصد افزایش داشته است.

این گزارش می‌افزاید: با بررسی روند ۱۰ ساله عملیات جابه‌جایی مسافر مشخص می‌شود که بیشترین میزان عملیات جابه‌جایی مسافر در ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۸ و به میزان ۱۷میلیون نفر ثبت شده است.

هم چنین با بررسی روند ۱۰ ساله عملیات تخلیه و بارگیری بنادر تجاری مشخص می‌شود که بیشترین میزان عملیات تخلیه و بارگیری بنادر تجاری در ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۶ و به میزان ۱۴۴ میلیون تن ثبت شده است.

بر اساس آمار اعلام شده از سوی معاونت برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی، میزان عملیات تخلیه و بارگیری بنادر تجاری کشور در ۱۱ ماهه سال جاری ۱۳۷ میلیون تن بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته (۱۳۶ میلیون تن) یک درصد افزایش داشته است.

بر اساس این گزارش، میزان عملیات کانتینری بنادر در ۱۱ ماهه سال جاری ۲۱۴۴ هزارTEU بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته (۱۹۳۱ هزارTEU ) ۱۱ درصد افزایش داشته است.

با بررسی روند ۱۰ ساله عملیات کانتینری مشخص می‌شود که بیشترین میزان عملیات کانتینری بنادر در ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۶ و به میزان ۲۸۲۱ هزار TEU ثبت شده است.

انتهای پیام/

نظرات

پربازدید ترین اخبار