|

بر اساس گزارش ماهانه سایت «اسپیدتست»؛ کاهش سرعت ماهانه اینترنت در رتبه‌بندی جهانی

بر اساس گزارش ماهانه سایت «اسپیدتست»؛ کاهش سرعت ماهانه اینترنت در رتبه‌بندی جهانی

تازه‌ترین آماری که توسط سایت «اسپیدتست» منتشر شده افت پنج رتبه‌ای اینترنت سیار و یک رتبه‌ای اینترنت ثابت در کشور را نشان می‌دهد. بر اساس همین آمار، جایگاه اینترنت سیار با ۱۹ رتبه صعود در یک سال گذشته از ۸۰ به ۶۱ رسیده است.

به گزارش مملکت ما ،آمار به‌روز شده سایت اسپیدتست در ماه فوریه (بهمن- اسفند) نشان می‌دهد جایگاه اینترنت سیار با پنج رتبه افت به ۶۱ و اینترنت ثابت با یک رتبه افت به ۱۴۷ رسیده است.

اکنون بر اساس شاخص «میانه» که نقطه وسط داده‌های آماری است، سرعت دانلود اینترنت سیار در کشور ۳۵.۰۳ مگابیت بر ثانیه، آپلود ۱۰.۵۰ مگابیت بر ثانیه و میزان تاخیر ۲۹ میلی‌ثانیه است.

بر اساس همین شاخص، سرعت دانلود اینترنت ثابت ۱۱.۲۷ مگابیت بر ثانیه، آپلود ۱.۹۷ مگابیت بر ثانیه و میزان تاخیر ۳۰ میلی‌ثانیه است. سال گذشته در همین بازه زمانی اینترنت سیار در رتبه ۸۰ و اینترنت ثابت در جایگاه ۱۴۵ قرار داشت.

اسپیدتست از سال ۲۰۲۳ وضعیت اینترنت پایتخت‌ کشورهای جهان را نیز به سایت خود اضافه کرده است. بر اساس سنجه‌های این سایت رتبه اینترنت سیار استان تهران با سه پله افت به ۸۳ و اینترنت ثابت با یک رتبه افت به ۱۶۳ رسیده است.

«میانه» سرعت دانلود اینترنت سیار در این استان ۳۴.۲۶ مگابیت بر ثانیه، سرعت آپلود ۹.۸۲ مگابیت بر ثانیه و میزان تاخیر ۲۵ میلی ثانیه است. همچنین سرعت دانلود اینترنت ثابت ۱۲.۵۶ مگابیت بر ثانیه، سرعت آپلود ۲.۴۵ مگابیت بر ثانیه و میزان تاخیر ۲۶ میلی‌ثانیه است.

کاهش سرعت ماهانه اینترنت در رتبه‌بندی جهانی/ افزایش ۱۹ رتبه‌ای در یک سال

انتهای پیام/

نظرات

پربازدید ترین اخبار