"

پرداخت وام‌های ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن به یک میلیون نفر

آخرین اخبار

12 اردیبهشت 1402 | بانک

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: به بیش از یک میلیون نفر متقاضی وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن بیش از ۱۶۹ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی پرداخت شده است.

به گزارش مملکت ما، مهدی صحابی گفت: پارسال به یک میلیون و ۹۴۵ هزار و ۴۲۰ نفر متقاضی وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن، بیش از ۱۶۹هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط شبکه بانکی پرداخت شده است.

صحابی گفت: به منظور قانون حمایت از جوانی جمعیت در سال ۱۴۰۱، شبکه بانکی به تعداد ۸۹۶ هزار و ۵۲ نفر به مبلغ ۱۲۳ هزار میلیارد تومان وام ازدواج پرداخت کرده است که این میزان رشد ۵۵ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال قبل داشته است

صحابی گفت: پارسال همچنین تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری نیز به ۸۲۴ هزار و ۹۰۸ نفر به مبلغ ۳۳ هزار میلیارد تومان پرداخت شده است.

مدیر اداره اعتبارات تصریح کرد: بر اساس این گزارش، در سال گذشته در قبال تسهیلات ودیعه مسکن، ۲۵۳ هزار و ۲۱۱ پرونده تشکیل شده که از این تعداد ۲۲۴ هزار ۴۶۰ نفر به میزان ۱۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده‌اند.

وی اظهارداشت: پارسال تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری نیز به ۸۲۴ هزار و ۹۰۸ نفر به مبلغ ۳۳ هزار میلیارد تومان پرداخت شده است.

انتهای پیام/

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *