"

استان ایلام کمترین سجامی جدید در بهار ۱۴۰۲

آخرین اخبار

در بهار ۱۴۰۲ تعداد یک میلیون و ۵۵ هزار و ۱۸۵ سهامدار در سامانه سجام ثبت نام و یک میلیون و ۳۶۹ هزار و ۵۴۲ نفر احراز هویت شده‌اند.

به گزارش مملکت ما به نقل از روابط عمومی سمات، طبق آخرین آمار ارائه شده، در فروردین ماه تعداد ۳۵۴ هزار و ۵۸۶ نفر در سامانه سجام ثبت‌نام و ۲۹۴ هزار و ۶۹۳ نفر احراز هویت شدند.
آمار‌های ارائه شده حاکی از آن است که تعداد ثبت‌نام افراد در سامانه سجام در مدت مشابه سال گذشته ۱۵۱ هزار و ۶۶۲ نفر و تعداد احراز هویت ۱۲۵ هزار و ۸۸۴ نفر بود که این آمار نشان‌دهنده رشد ۵۷ درصدی احراز هویت سهامداران در فروردین ۱۴۰۲ بوده است.

همچنین در اردیبهشت ماه تعداد ۳۵۴ هزار و ۵۸۶ ثبت نام در سجام در فروردین ماه به ۴۵۵ هزار و ۷۹۰ نفر افزایش پیدا کرد و تعداد ۲۹۴ هزار و ۶۹۳ احراز هویت در مدت زمان اعلام شده به ۵۶۸ هزار و ۲۰۶ سهامدار در اردیبهشت ماه رسیده است.
برخلاف افزایش تعداد ثبت‌نام افراد در سامانه سجام در ۲ ماه نخست سال، اما این تعداد در خرداد ماه با ۲۱۰ هزار و ۹۸۱ هزار کاهش نسبت به اردیبهشت به ۲۴۴ هزار و ۸۰۹ نفر رسید.
همچنین تعداد احراز هویت افراد در این برهه زمانی از ۵۶۸ هزار و ۲۰۶ سهامدار در اردیبهشت ماه به ۵۰۷ هزار و ۵۲۸ نفر در خرداد ماه رسید.
استان‌های پیشتاز در ثبت‌نام در بهار ۱۴۰۲
براساس این گزارش تعداد نفرات ثبت نام شده در سامانه سجام در بهار ۱۴۰۲ به تفکیک هر استان حاکی از آن است که پنج استان مانند تهران با ۱۶۵هزار و ۸۳۸ نفر، خوزستان با ۸۷ هزار و ۱۶۸ نفر، خراسان رضوی با ۶۷ هزار و ۹۵۷ نفر، کرمان با ۵۷ هزار و ۱۴۹ نفر و اصفهان با ۵۲ هزار و ۵۴۱ مورد در صدر بیشترین ثبت نام شده‌ها در کل ایران قرار دارند.
پنج استان با کم‌ترین ثبت‌نام در بهار ۱۴۰۲
در مقابل در مدت زمان ذکر شده، پنج استان کردستان با ۱۴ هزار و ۲۶۴، قزوین با ۱۳ هزار و ۴۸۹، هرمزگان با ۱۱ هزار و ۸۹، کهگیلویه و بویر احمد با ۱۰هزار و ۸۵۳، خراسان جنوبی با ۹ هزار و ۹۴۵ و ایلام با ۹ هزار و ۸۰۵ مورد در انتهای لیست کمترین ثبت نام شده‌ها در سامانه سجام در بین سایر استان‌ها قرار دارند.

انتهای پیام/

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *