"

آغاز بیست و چهارمین نمایشگاه صنعت ساختمان در مشهد

آخرین اخبار

23 خرداد 1402 | صنعت و تجارت

بیست و چهارمین نمایشگاه صنعت ساختمان (معماری و عمران) با رویکرد صنایع گرمایشی و سرمایشی عصر سه‌شنبه با حضور فعالان این حوزه در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد آغاز به کار کرد.

به گزارش مملکت ما، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی به همراه سایر مسوولان به ویژه فعالان حوزه صنعت ساختمان حضور داشتند.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: این نمایشگاه به همت سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی و با حضور ۱۱۰ شرکت از این استان و ۷۵ شرکت از استان‌های تهران، آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان، یزد، بیرجند، سمنان، قم، فارس، اردبیل و مازندران گشایش یافته است.

سعید سیفی افزود: زمینه فعالیت مشارکت کنندگان در این نمایشگاه سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، مصالح ساختمانی، تجهیزات آشپزخانه، در و پنجره، لوله و اتصالات، معماری و دکوراسیون داخلی و نشریات است که در کنار آن هم سمینار و کارگاه آموزشی با همکاری سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: معرفی ظرفیت‌های داخلی و خارجی، رونمایی و آشنایی با محصولات جدید در زمینه‌های مختلف ساختمانی کشور، ایجاد اشتغال و رونق تولید و توسعه صادرات حوزه صنعت ساختمان از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

سیفی خاطر نشان کرد: بیست و چهارمین نمایشگاه صنایع سرمایشی و گرمایشی در ۲۰ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی و در سالن‌های فردوسی، مفاخر، عطار و فضای باز این مجموعه برپا شده است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد تصریح کرد: این نمایشگاه از امروز تا ۲۶ خرداد ۱۴۰۲ طی ساعات ۱۶ تا ۲۱ در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد دایر است و پیش‌بینی می‌شود حدود ۴ هزار نفر بازدید کننده داشته باشد.

نمایشگاه بین‌المللی مشهد در سال ۱۳۷۷ با هدف تسهیل توسعه صنعت و ترویج تبادل نمایشگاهی در زمینی به وسعت ۶۰۰ هزار مترمربع به بهره برداری رسید. این مرکز سالانه با برگزاری بیش از ۵۰ نمایشگاه ملی و بین‌المللی، میزبان حدود ۲ میلیون نفر بازدید کننده است.

انتهای پیام/

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *