"

۴ روستای دیگر چایپاره به شبکه گاز متصل می‌شود

آخرین اخبار

10 تیر 1402 | نفت و انرژی

رئیس اداره گاز چایپاره گفت: مشعل گاز ۴ روستای این شهرستان در آینده نزدیک روشن می‌شود.

به گزارش مملکت ما، سعید شکورزاده فرماندار چایپاره طی بازدیدی سرزده از اداره گاز این شهرستان و دیدار با رئیس این اداره، در جریان روند خدمات‌رسانی به مراجعین قرار گرفت.

محمود فتحعلی‌نژاد، رئیس اداره گاز چایپاره در این دیدار با اشاره به اینکه چهار روستای شوریک، قورول سفلی، بالاکهریز و قره کهریز در دست گازرسانی است، افزود: این پروژه از پیشرفت نزدیک به صددرصدی برخوردار است و طی هفته دولت مشعل گاز این روستاها روشن می‌شود.

وی تعداد بهره‌مند از گاز در قالب پروژه محور شوریک را ۲۲۹ خانوار برشمرد و اظهار کرد: برای اجرای این پروژه بالغ بر ۸۷ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.

رئیس اداره گاز چایپاره در ادامه با اشاره به برخورداری ۸۱۸۰ خانوار شهری چایپاره از نعمت گاز، خاطرنشان کرد: این تعداد خانوار شامل حدود ۹۹ درصد خانوار شهری این شهرستان است.

فتحعلی‌نژاد میزان بهره‌مندی خانوار روستایی چایپاره از نعمت گاز را هم ۸۷/۸۲ درصد اعلان کرد و گفت: ۵۱۱۶ خانوار روستایی این شهرستان گازدار هستند.

در پایان، شکورزاده فرماندار چایپاره ضمن تقدیر از زحمات مجموعه اداره گاز این شهرستان، تداوم بیش از پیش خدمت‌رسانی به مردم شهرستان را خواستار شد.

انتهای پیام

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *