"

در اتفاقی عجیب: مسافران پرواز کرمان بدون بارهای خود به مقصد رسیدند!

آخرین اخبار

7 تیر 1402 | راه و مسکن

هواپیمایی آتا اعلام‌کرد: در پرواز شماره ۵۶۶۱ تهران به کرمان بدلیل دمای بالای هوا و برای حصول اطمینان کامل از ایمنی پرواز و سلامت مسافران، خلبان پرواز تصمیم به کاهش وزن هواپیما گرفته است.

به گزارش مملکت ما، هواپیمایی آتا در این اطلاعیه ضمن عذرخواهی از مسافران پرواز شماره ۵۶۶۱ تهران – کرمان درباره چرایی تخلیه بار مسافران این پرواز اعلام کرد: با آغاز فصل تابستان و افزایش دما، شاخص‌های مربوط به ایمنی پرواز نیز دستخوش تغییر شده و گاه شرکت‌ های هواپیمایی علی‌رغم زیان مالی گسترده ناشی از تاخیر و ابطال پرواز به دلیل احتمال بروز برخی مشکلات برای موتور هواپیما در دمای بالا و رعایت اصول ایمنی و سلامت مسافران ناگزیر به لغو یا انجام با تاخیر پروازها و نیز اعمال برخی محدودیت‌ها در وزن هواپیما(تعداد مسافران، میزان بار و سوخت) هستند.

در این اطلاعیه تصریح شده است: در پرواز شماره ۵۶۶۱ تهران به کرمان بدلیل دمای بالای هوا و برای حصول اطمینان کامل از ایمنی پرواز و سلامت مسافران، خلبان پرواز تصمیم به کاهش وزن هواپیما گرفته است.

هواپیمایی آتا افزود: بار مسافران از طریق پرواز شماره ۱۰۶۷ هواپیمایی ماهان به کرمان ارسال شده و در نشانی‌های اعلام شده توسط مسافران تحویل خواهد شد.

انتهای پیام/

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *