|

توزیع مصالح ساختمانی بنیاد مسکن به ۳۱۲ واحد مسکونی روستایی خسارت دیده زلزله خوی

توزیع مصالح ساختمانی بنیاد مسکن به ۳۱۲ واحد مسکونی روستایی خسارت دیده زلزله خوی

مصالح ساختمانی بنیاد مسکن به ۳۱۲ واحد مسکونی روستایی خسارت دیده زلزله خوی توزیع شد.

به گزارش مملکت ما ، جعفر برزگر قره‌باغ گفت: ابلاغ دستورکارهای واحدهای تعمیری در مناطق زلزله زده شهرستان خوی به سرعت ادامه دارد و این دستورکارها تاکنون به ۷۹۰۰ واحد مسکونی در مناطق شهری و روستایی زلزله زده شهرستان خوی برای تعمیر و سکونت شهروندان ابلاغ شده است.

وی افزود: عملیات آواربرداری واحدهای احداثی نیز در ۹ محور با استقرار ۱۴۰ دستگاه ماشین آلات سنگین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از استان های آذربایجان‌غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان ،کردستان و قزوین و سایر دستگاه های خدمات رسان استان با سرعت ادامه داردوتاکنون آواربرداری ۶۳۲ واحد مسکونی در روستاها به اتمام رسیده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌غربی ادامه داد: لیست واحدهای احداثی جهت صدور پروانه ساختمانی به مراجع صدور پروانه از جمله دهیاری ها و شهرداری ارسال شده است تا در کوتاهترین زمان ممکن فرآیند صدور پروانه های ساختمانی در محل روستاها و شهرها صورت گیرد.

برزگر قره‌باغ اضافه کرد: مصالح ساختمانی از جمله سیمان و میلگرد مورد نیاز جهت شروع عملیات پی کنی و بتن ریزی از محل اعتبارات داخلی بنیاد مسکن تامین و به ۳۱۲ واحد مسکونی روستایی آواربرداری شده توزیع شده است.

وی گفت: برای اینکه واحدها تکمیل شود علاوه بر تسهیلات، نیاز به کمک های مردم به هموطنان زلزله زده هستیم. هموطنان می‌توانند جهت کاهش آورده مردم عزیز زلزله زده شهرستان خوی برای تکمیل واحدهای مسکونی ، کمک های خود را به حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) نزد تمام شعب بانک ملی واریز نمایند.

انتهای پیام/

نظرات

پربازدید ترین اخبار