|

گاز ۵ دستگاه اجرایی آذربایجان‌غربی به دلیل عدم رعایت مصرف گاز قطع شد

گاز ۵ دستگاه اجرایی آذربایجان‌غربی به دلیل عدم رعایت مصرف گاز قطع شد

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ولایت شرکت گاز آذربایجان‌غربی از قطع گاز ساختمان ۵ دستگاه اجرایی استان به دلیل عدم رعایت دمای رفاه خبر داد.

به گزارش مملکت ما ، حسین نجفی گفت: امسال و مطابق دستوراالعمل‌های‌ ارسالی شرکت ملی گاز ایران، از ابتدای آذرماه تاکنون دمای ۴۹۸۶ مورد از ادارات و ارگان‌های دولتی و مراکز آموزشی و مذهبی پایش شده که طی آن برای ۵۱۱ مورد از دستگاه‌ها و مراکز که دمای رفاه را رعایت نکرده بودند، اخطاریه صادر شده است.

وی ادامه داد: در مراجعه بعدی برای پایش دمای ساختمان دستگاه‌های اخطار داده شده، ۵ مورد همچنان مصرف گاز و دمای‌ رفاه را رعایت نکرده بودند که منجر به قطع گاز آنها شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ولایت شرکت گاز آذربایجان‌غربی، با اعلام اینکه براساس احصاء‌ صورت گرفته باید ۱۰ هزار و ۳۴۵ ساختمان و ابنیه‌ی دستگاه‌های اجرایی و آموزشی و مذهبی در استان مورد پایش قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: این ادارات و مراکز باید دمای رفاه ۱۸ تا ۲۱ درجه را رعایت کنند در غیراینصورت ابتدا اخطاریه و در صورت تداوم مصرف بی‌رویه، گاز آنها قطع می‌شود.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ولایت شرکت گاز آذربایجان‌غربی با تاکید بر اینکه در طول اجرای این طرح، در ساختمان تعدادی از ادارات و مراکز، از پایش ممانعت شده است، افزود: از آنجایی که قبل از آغاز طرح، طی نامه‌ای از سوی استانداری، تمامی ادارات و ارگان‌های دولتی نسبت به اجرای طرح مذکور توجیه شده‌اند، ممانعت‌های به عمل به فرمانداری‌ها گزارش شده تا ادارات مذکور را نسبت به همکاری با پایش‌کنندگان توجیه مجدد کنند.

انتهای پیام/

نظرات