"

آغاز ثبت نام خرید وانت پراید ۱۵۱ سایپا

آخرین اخبار

23 اردیبهشت 1402 | خودرو

گروه خودروسازی سایپا از امروز (شنبه) طرح پیش‌فروش وانت سایپا ۱۵۱ SE (مجهز به کانوپی و بدون آن) را آغاز کرده است. در این طرح که از ساعت ۱۴ آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد، صرفاً متقاضیان عادی دارای شرایط عمومی بخشنامه‌های فروش خودرو می‌توانند شرکت کنند اما الزام پیش شرط تعریف حساب وکالتی وجود نداشته است.

به گزارش مملکت ما، در حالی که از ابتدای امسال، فروش‌ خودروهای داخلی صرفا از مسیر طرح یکپارچه فروش خودروهاست اما باید توجه کرد که این طرح مخصوص خودروهای سواری است و خودروهای غیرسواری شخصی (باری و سنگین) را شامل نمی‌شود؛ بر این اساس گروه خودروسازی سایپا، دومین طرح پیش‌فروش وانت پراید ۱۵۱ سایپا خود را از امروز (شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه)   به مرحله اجرا در آورده است.

گفتنی است اولین طرح فروش وانت‌های سایپا در سال ۱۴۰۲، پیش‌فروش وانت سایپا ۱۵۱ با کفی اطاق‌بار(لاینر) در تاریخ ۲۴ فروردین ماه بوده است که اجرایی شد.

متقاضیان عادی می‌توانند از ساعت ۱۴ امروز با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com نسبت به ثبت‌نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام کنند.

قیمت این محصول در این طرح قطعی نیست و مطابق قیمت روز آن در موعد تعیین شده محاسبه خواهد شد.

در این مرحله دو مدل از این وانت‌های سایپا شامل ١۵١ SE مجهز به کانوپی و درب عقب یک‌تکه با موعد تحویل شهریور تا آبان ماه سال جاری با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ١٢۵ میلیون تومان و سایپا SE ١۵١ (معمولی) با موعد تحویل آبان تا بهمن ماه امسال و پیش‌پرداخت علی‌الحساب ١١٠ میلیون عرضه می‌شود.

در این مرحله از فروش محدودیت‌های هر کد ملی یک خودرو، عدم پلاک انتظامی فعال، دارا بودن گواهینامه معتبر، حداقل سن ۱۸ سال، عدم خرید طی ۴۸ ماهه گذشته از ایران‌خودرو و سایپا، شماره تلفن به‌ نام فرد متقاضی و عدم امکان صلح و انتقال خودرو به صورت وکالتی اعمال می‌شود؛ اما با توجه به نوع خودرو عرضه شده، پیش‌شرط تعریف حساب وکالتی در این مرحله از فروش سایپا لحاظ نمی‌شود.

سود مشارکت برای وانت ١۵١ مجهز به کانوپی ١١ درصد و بدون کانوپی ١۶ درصد است و سود انصراف نیز سه درصد کمتر درصدهای مذکور محاسبه می‌شود.

گفتنی است، با توجه به نوع خودرو عرضه شده، پیش‌شرط تعریف حساب وکالتی وجود ندارد.

انتهای پیام/

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *