"

کرایسلر، کانسپت خودران جدید خود را معرفی کرد

آخرین اخبار

26 بهمن 1402 | خودرو, عکس

پس‌از مدتها بی خبری باردیگر‌کمپانی کرایسلر با کانسپتی جذاب و متفاوت در صدر اخبار رسانه‌های خودرویی قرار گرفت.

به گزارش مملکت ما، خودرو ایده ای Halcyon، جدیدترین دستاورد این کمپانی است که بر پایه پلت فرم معروف گروه استیلانتیس STLA طراحی و مهندسی شده است. پلت فرمی که در نسخه برقی داج دایتونا نیز استفاده خواهد شد.

کرایسلر بار دیگر‌خبرساز شده، خودرویی جدید و زیبا البته در قالب یک‌ نمونه ایده ای را معرفی کرده که بنظر‌ حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

کانسپت جدید کرایسلر ارتفاع بسیار‌کمی‌ داشته تا آنجا که دماغه خودرو تنها ۴ اینچ از زمین فاصله دارد اما در کنار این ویژگی خاص، فضای داخلی هالسیون با توجه به زاویه ۹۰ درجه‌ای بازشو دربها بسیار وسیع و دلباز است.

طراحی بدنه خودرو در نهایت سادگی، بدور از اغراق و بسیار مدرن بوده و جزییاتی نظیر فرم پردازی گریل عریض خودرو باعث شده تا نتوانیم خیلی آنرا کانسپت خطاب کنیم.

در نمای جانبی، اِلِمان آبشش مانندی که اثر و امتدادش را بر روی دربهای خودرو نیز مشاهده میکنیم توانسته از یکنواختی و سادگی بیش از حد گشتالت کلی خودرو به نحو زیبایی بکاهد.

این خودرو از سطح خودران ۴ بهره میبرد که در آن پدالها و فرمان بطور‌ کامل جمع شده و تجربه سفری متفاوت را برای سرنشینانش رقم میزند.

امکان تغییر زاویه صندلیها به چیدمانی نظیر مبل راحتی، قابلیت تیره و روشن شدن هوشمند شیشه ها و تعبیه یک صفحه نمایش شفاف عریض مرکزی در کنسول میانی بخشی دیگر‌ از خصوصیات این محصول ایده ای کرایلسر میباشد.

با اتکا به قابلیت هوش مصنوعی و تعبیه اسکنر/سنسورهای بایومتریک، خودرو دیگر شما را میشناسد و پس از ورود به داخل‌کابین با پخش موزیکی مطابق روحیه تان،به شما خوشامد میگوید.

در کنار این امکان و بسیاری دیگر از جزییات جذاب طراحی و تکنولوژی باید گفت که فعلا و در حال ظاهر، هیچ نشانه ای از ورود این خودرو به خط تولید دیده نمیشود اما همین که پس از مدتها سکوت، کرایسلر خودی نشان داده و محصول ایده ای جدیدی را معرفی نموده میتواند نشان از تصمیم جدی این شرکت برای ورود به بازار خودروهای برقی هوشمند آینده دانست.

انتهای پیام/

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *