"

صدور مجوز کارت بازرگانی و واحدهای صنعتی غیرفعال شد

آخرین اخبار

16 اردیبهشت 1402 | صنعت و تجارت

طبق اعلام درگاه ملی مجوزهای کشور، به دلیل مشکلات فنی صدور کارت بازرگانی و صدور مجوز واحدهای صنعتی از تاریخ ۱۳ اردیبهشت، از دسترس خارج شد.

به گزارش مملکت ما، بر اساس اعلام وزارت امور اقتصادی و دارایی، درگاه ملی مجوزهای کشور درباره کارت بازرگانی و مجوز واحدهای صنعتی اعلام کرد که به دلیل مشکلات فنی صدور کارت بازرگانی و صدور مجوز واحدهای صنعتی از تاریخ ۱۳ اردیبهشت، از دسترس خارج شد.

متن اطلاعیه درگاه ملی مجوزهای کشور درباره کارت بازرگانی و مجوز واحدهای صنعتی به شرح زیر است.

«به اطلاع متقاضیان کارت بازرگانی و نیز مجوزهای تأسیس و پروانه بهره برداری صادره از وزارت صنعت معدن و تجارت می‌رساند: به دلیل مشکلات فنی و قطعی‌های طولانی در سامانه‌های صدور کارت بازرگانی و صدور مجوز واحدهای صنعتی (جامع تجارت و بهین یاب)، از تاریخ ۱۳ اردیبهشت ماه، امکان ثبت درخواست مجوزهای یادشده در درگاه ملی مجوزها غیرفعال شده و متقاضیان برای دریافت این مجوزها متأسفانه ناچار هستند برای پیگیری مجوز خود، حضوری به وزارت صنعت و معدن و تجارت مراجعه نمایند.

مرکز ملی پایش و بهبود محیط کسب و کار ضمن عذرخواهی از متقاضیان کارت بازرگانی و مجوز واحدهای صنعتی، یادآوری می‌کند کوتاهی در صدور الکترونیک و غیرحضوری مجوزهای کسب و کار، تخلف قانونی است و از دستگاه‌های نظارتی خواسته شده با مسئولانی که در حل مشکلات فنی سامانه‌های مذکور و اتصال آنها به درگاه ملی مجوزها کوتاهی کرده‌اند، برخورد قانونی صورت گیرد.»

انتهای پیام/

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *