"

جشن یک گروه اقتصادی به پلمب تالار و طلافروشی انجامید!

آخرین اخبار

24 اردیبهشت 1402 | اقتصاد ایران

دادستان عمومی و انقلاب سیرجان گفت: در پی انتشار کلیپی مبنی بر هنجارشکنی پرسنل یک گروه مربوط به بخش خصوصی در قالب یک جشن، دستورات قضایی لازم برای پلمب تالار و طلافروشی مربوط به این گروه صادر شد.

به گزارش مملکت ما و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادگستری استان کرمان، مجتبی قدیمی افزود: با عوامل تهیه، انتشار و سفارش دهنده ویدیوی هنجارشکنانه با مضمون و محتوای خلاف عفت و اخلاق عمومی مربوط به برگزاری مراسم جشن سالیانه این گروه اقتصادی برخورد خواهد شد.

وی اظهار داشت: پرونده قضایی در این خصوص به دلیل عدم رعایت جوانب شرعی و قانونی کشور، عدم توجه به ضوابط انتظامی و تهیه یک کلیپ هنجارشکنانه و انتشار آن در فضای مجازی تشکیل ‌و دستور احضار متهمین صادر شده است.
این مقام قضایی با بیان اینکه شهروندان و خانواده های انقلابی اطمینان داشته باشند که هیچگونه عمل هنجارشکنانه ای بدون پاسخ قانونی باقی نمی ماند، تاکید کرد: هرگونه اقدامی که موجب جریحه دار شدن عفت و اخلاق عمومی شود از خطوط قرمز دادسرا است و با آن برخورد قانونی خواهد شد.
دادستان عمومی و انقلاب سیرجان اظهار داشت: با توجه به مطالبات مستمر مردم و کاربران فضای مجازی و بر اساس وظایف دادسرا در موضوعات مقابله با مصادیق و اقدامات مجرمانه و هنجارشکنانه در فضای سایبر با بهره‌گیری از ظرفیت‌های تخصصی در اختیار و توسعه اشراف سایبری، کمیته رصد فضای مجازی دادستانی سیرجان ، با پیش‌بینی و برنامه‌ریزی اجرای طرح‌های خاص عملیاتی ، ضمن پایش شبانه‌روزی هرگونه فعالیت مجرمانه حول محورهای ترویج و اشاعه فحشا و موارد سوء اخلاقی ، برخورد قانونی و بازدارنده با مجرمین را برحسب نوع جرائم ارتکابی در اولویت مأموریت‌های خود قرار داده است.
وی خاطرنشان کرد:مقابله با مقوله‌های ضدفرهنگی البته با راهکارهای فرهنگی امکان پذیر است اما وقتی مساله به هنجار شکنی و مخدوش شدن قانون برسد دادسرا تکالیف قانونی خود را با اراده ای قاطع و استوار انجام می‌دهد و انتظار داریم همه دستگاه‌های ذی مدخل همراه و هم افزا باشند.
طی روزهای اخیر کلیپی در خصوص برگزاری جشن سالیانه یک گروه اقتصادی در بخش خصوصی در سیرجان در فضای مجازی منتشر شد که برخی هنجارها در آن رعایت نشده بود و انتشار این کلیپ موجب آزردگی‌خاطر قشر ولایی و انقلابی این شهرستان شده است.

انتهای پیام/

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *