|

پردرآمدترین سلبریتی اینستاگرامی کیست؟

پردرآمدترین سلبریتی اینستاگرامی کیست؟

روزنامه مارکا با جمع‌آوری اطلاعات از میزان درآمد سلبریتی‌های فعال در اینستاگرام، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی را به عنوان پردرآمدترین سلبریتی دنیا در این شبکه اجتماعی معرفی کرد.

به گزارش مملکت ما ، با همه‌گیری استفاده از شبکه‌های اجتماعی، تعداد دنبال‌کنندگان هر فرد تبدیل به معیاری تعیین‌کننده برای میزان درآمد سلبریتی‌ها شده و خارج از حیطه کاری، همه آن‌ها به دنبال اضافه کردن فالوورهای خود در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی هستند.

این موضوع تنها به فوتبالیست‌ها ختم نمی‌شود و رقابت بین خوانندگان، بازیگران، بازیکنان ورزش‌های مختلف، مدل‌ها و دیگر مشاغل سلبریتی‌ساز برای افزایش تعداد دنبال‌کنندگان وجود دارد.

طبق اطلاعاتی که نشریه مارکا منتشر کرد، کریستیانو رونالدو در حال حاضر با بیش از ۵۴۷ میلیون نفر دنبال‌کننده در اینستاگرام در این زمینه پیشتاز است و با ۲.۳ میلیون دلار درآمد بابت انتشار هر پست در صفحه‌اش عنوان پردرآمدترین سلبریتی در اینستاگرام را کسب می‌کند.

پس از رونالدو «کایلی جنر» مدل آمریکایی در رتبه دوم پردرآمدترین سلبریتی‌های اینستاگرام قرار دارد که با ۳۳۸ میلیون دنبال کننده،مبلغ ۱.۸ میلیون دلار بابت انتشار هر پست در صفحه‌اش دریافت می‌کند.

لیونل مسی اسطوره آرژانتینی تیم پاری‌سن‌ژرمن دیگر ستاره فوتبال است که از لحاظ درآمد در اینستاگرام، پس از رونالدو و کایلی جنر قرار گرفته و با ۳۲۷ میلیون دنبال‌کنند‌ه، ۱.۷ میلیون دلار از هر پست در صفحه‌اش پولسازی می‌کند.

سلنا گومز، راک، کیم کارداشیان، آریانا گرانده، بیانسه، کلویی کارداشیان و کندال جنر به ترتیب نفرات چهارم تا دهم این فهرست را تشکیل می‌دهند که از ۱.۶ میلیون دلار تا ۱.۲ میلیون دلار میزان درآمد آن‌ها از انتشار هر پست در اینستاگرام است.

انتهای پیام/

نظرات

پربازدید ترین اخبار