|

۱۱۹۰۸ قطعه ربع سکه دیگر در بورس کالا فروش رفت

۱۱۹۰۸ قطعه ربع سکه دیگر در بورس کالا فروش رفت

در هفتمین روز از مرحله دوم عرضه ربع سکه بهار آزادی در بورس کالا، ۱۱۹۰۸ قطعه ربع سکه تا قیمت ۸ میلیون و ۳۵۰ هزار و ۱۰۰ تومان فروخته شد.

به گزارش مملکت ما ، بانک مرکزی اعلام کرد عرضه ربع سکه طلای بهار آزادی در بورس کالا در این مرحله به صورت گواهی سپرده ناپیوسته بوده و فرآیند کشف قیمت جدید در عرضه مربوطه هم به صورت ثبت سفارش دفتری با قیمت‌های مختلف است.

در هفتمین روز از مرحله دوم عرضه گسترده ربع سکه بهار آزادی در بورس کالا، تعداد ۱۱,۹۰۸ قطعه ربع سکه بهار آزادی تا قیمت ۸ میلیون و ۳۵۰ هزار و ۱۰۰ تومان به متقاضیان فروخته شد.

مطابق شرایط عرضه ربع سکه طلا در بورس کالا، تمامی اشخاص حقیقی بالای ۱۸ سال دارای کد ملی می‌توانند حداقل یک قطعه و حداکثر پنج قطعه ربع سکه طلای بهار آزادی را خریداری کنند.

خریداران می‌توانند پنج روز کاری بعد از خرید سکه در بورس کالا، به خزانه بانک رفاه مراجعه کرده و با ارائه اسناد مربوط به بورس، به صورت فیزیکی معادل سکه‌های خریداری شده را تحویل بگیرند.

بانک مرکزی همچنین در نامه‌ای به شرکت بورس کالای ایران تاکید کرد، مبلغ ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده در قیمت کشف شده معاملات گواهی سپرده کالایی سکه طلای ربع بهارآزادی خزانه بانک رفاه، محاسبه شده است؛ لذا مبلغ دیگری با عنوان هزینه مالیات بر ارزش افزوده از متقاضیان اخذ نمی‌شود.

انتهای پیام/

نظرات

پربازدید ترین اخبار